Prekių grąžinimo sąlygos

 • 1. PREKIŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO TVARKA

  1.1 Pirkėjai norintys grąžinti įsigytą prekę, turi susisiekti el. paštu info@siampeksas.lt. Tinkamos kokybės Prekių grąžinamas galimas tik vadovaujantis LR Vyriausybės 2014-07-22 nutarimu Nr. 738 patvirtintų Mažmeninės prekybos taisyklių nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

  1.2 Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Vyriausybės 2014-07-22 nutarimu Nr. 738 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

  Daugiau informacijos rasite: VšĮ „Vartotojų centras“ tinklalapyje http://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038, „Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumai“ 18 punktas.

  1.3 www.siampeksas.lt įsigytas prekes Pirkėjas gali grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo prekių gavimo (t.y. pasirašymo prekių gavimo dokumente). Prekės pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

  1.4 Grąžinti prekes Pirkėjas gali arba pristatydamas į Pardavėjo fizinę parduotuvę, adresu Liepų g. 85, Klaipėda, arba grąžindamas per kurjerius. Grąžindamas prekes per kurjerius, Pirkėjas privalo nurodyti siuntėjo adresą ir tinkamai supakuoti prekę, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu. Pardavėjas negrąžins pinigų už prekes, kurios buvo pažeistos siuntimo metu. Pardavėjas neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai supakuoti, netinkamai nurodžius adresą, taip pat jei siuntiniai buvo prarasti ar sugadinti siuntimo metu.

  1.5 Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tada, kai keičiamos ar grąžinamos prekės:

  1.5.1 nebuvo naudojamos.Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas, grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota;
  1.5.2 nepažeistos prekių vartojamosios savybės. Prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos (prekė turi likti su visomis autentiškomis etiketėmis). Pakuotės pakitimai, būtini prekei apžiūrėti, nelaikomi prekinės išvaizdos praradimu;
  1.5.3 jei prekė susideda iš kelių dalių, grąžinant turi būti išlaikyta pirminė komplektacija.

  1.6 Grąžindamas prekes visais atvejais Pirkėjas privalo pateikti www.siampeksas.lt prekių įsigijimo dokumentus: PVM sąskaitą faktūrą.

  1.7 Jei keičiant prekes susidaro kainų skirtumas, Pirkėjas su Pardavėju privalo atsiskaityti pagal perskaičiuotas kainas.

  1.8 Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neįskaičiuojant kainos už pristatymą. Prekės pristatymo išlaidos negrąžinamos.

  1.9 Sumokėta suma grąžinama ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo grąžinamų prekių gavimo. Patvirtindamas šias Pirkimo taisykles Pirkėjas sutinka, kad pinigai būtų grąžinami į Pirkėjo banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas apmokėjimas už prekes.

  1.10 Akcijų bei išpardavimų metu prekių grąžinimui yra taikomos specialios sąlygos. Šios sąlygos skelbiamos kiekvienos akcijos metu.

  1.11 Kilus klausimams dėl prekių gražinimo, geriausiai rašyti elektroninį laišką adresu info@siampeksas.lt, o nesant galimybės to padaryti - kreiptis kitais mūsų e-parduotuvėje nurodytais kontaktais.

  2. PREKIŲ KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS PRISTAČIUS NE TAS PREKES

  2.1. Jei Pirkėjui buvo pristatytos ne tos prekės, Pirkėjas privalo nedelsdamas, bet ne vėliau nei per 7 (septynias) darbo dienas, informuoti apie tai Pardavėją el. paštu info@siampeksas.lt arba paskambinęs telefono numeriu (+370 46) 400 410. Pardavėjas savo sąskaita įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi užsakytų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę (-es) sumokėtus pinigus. Pinigai Pirkėjui grąžinami per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų po to, kai Pardavėjas gavo Pirkėjo pranešimą apie sutarties atsisakymą, o jei Prekė Pirkėjo nėra grąžinta Pardavėjui šiame punkte numatytas terminas skaičiuojamas nuo Prekės grąžinimo Pardavėjui dienos. Patvirtindamas šias Taisykles Pirkėjas sutinka, kad pinigai būtų grąžinami į Pirkėjo banko sąskaitą, išskyrus atvejus, kai Pirkėjas ir Pardavėjas susitaria kitaip.