Apie mus

 • UAB „Siampeksas“ ir Co apsaugo tai, kas svarbiausia – Jūsų sveikatą ir gyvybę.

  UAB „Siampeksas“ ir Co – Jūsų patikimas partneris darbo rūbų ir asmens apsaugos priemonių rinkoje!
  Turime sukaupę didžiulę patirtį bendradarbiaudami su didžiausiomis Lietuvos įstaigomis bei gamybinėmis įmonėmis. Taip pat esame pasiruošę įvykdyti jūsų specialius užsakymus – nuo logotipų siuvinėjimo ant drabužių iki firminio stiliaus sukūrimo.

  Nuolatos lankomės parodose, bendradarbiaujame su užsienio gamintojais ir sėkmingai atstovaujame tokiems prekės ženklams kaip LEMAITRE, Grizzlyskin, QUALITEX, Delta Plus, PORTWEST, Greiff, Malfini.
  Taigi, rūpinamės ne tik stiliumi, bet ir siekiame užtikrinti, kad jūsų rankas pasieks kokybiški, inovatyvūs ir aukščiausias technologijas atitinkantys gaminiai.Taip pat siūlome savo klientams platų asortimentą, kad kiekvienas – nuo mažiausios iki didžiausios įmonės - rastų savo verslui tinkamą sprendimą.

  Mūsų misija – apsaugoti klientų darbuotojus ir užtikrinti savo klientams inovatyvius, aukščiausius standartus atitinkančius gaminius ir siūlyti vertės/kainos santykį atitinkančias paslaugas. Esame įsitikinę, kad tinkamai atrodantis ir gerai besijaučiantis darbuotojas yra svarbiausias verslo elementas – juk mes visi norime geriausio savo klientams.
   

  Kitos paslaugos:

  – Dekoruojame darbo rūbus Jūsų įmonės logotipais, užrašais, emblemomis.

  – Atliekame kasmetinę kritimo apsaugos priemonių patikrą.